Skontaktuj się z nami
+48 601 879 622

O mnie

Radca prawny Michał Czerw

W 2017 r. złożyłem egzamin radcowski i zostałem wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi pod numerem ŁD 2317.

Ukończyłem prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego z wynikiem bardzo dobrym. Wielokrotnie byłem nagradzany listami gratulacyjnymi Rektora Uniwersytetu Łódzkiego za wyróżniające się wyniki w nauce. W 2014 r. zdałem egzamin wstępny na aplikację radcowską.

Swoją karierę zawodową rozpocząłem jeszcze w trakcie studiów współpracując z różnymi kancelariami prawnymi oraz aktywnie działając w Klinice Prawa Uniwersytetu Łódzkiego. W czasie aplikacji radcowskiej pracowałem w jednej z największych łódzkich kancelarii, gdzie zajmowałem się obsługą prawną zarówno klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych, uczestnicząc przy tym w licznych sporach sądowych.

Obecnie w swojej praktyce zajmuję się sprawami z zakresu prawa cywilnego oraz prawa gospodarczego. Specjalizuję się przy tym w sporach z zakresu ubezpieczeń osobowych i majątkowych, a w szczególności ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe w reprezentowaniu klientów w postępowaniach sądowych oraz obsłudze prawnej przedsiębiorców, w tym dochodzeniu wszelkiego rodzaju roszczeń odszkodowawczych.